Üye Girişi Yeni Üyelik Şifremi Unuttum
Konu Başlıkları
- Bayiler
- Hakkımızda
- Gizlilik İlkesi
- Tüketici Hakları
- İletişim Bilgileri
- Güvenlik İlkeleri
- Müşteri Hizmetleri
- Mesafeli Satış Sözleşmesi
Gizlilik İlkesi

Gizlilik İlkesi

 

Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kuralları yaptığınız alışverişlerde ve vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemek amacı ile konulmuştur.

www.kitapkoleji.com gizlilik politikası neleri kapsar?

Bu gizlilik politikası www.kitapkoleji.com URL’si ile başlayan sitede geçerlidir.

Herhangi bir sitede www.kitapkoleji.com Logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. URL’i kontrol etmeniz ve gerçekten www.kitapkoleji.com `a ait bir sayfa olduğundan emin olmanız gerekir. Zira Logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Böyle durumlarda lütfen bizimle iletişim kurun adresimiz: info@kitapkoleji.com

www.kitapkoleji.com size ait bilgileri (fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşamaz.

www.kitapkoleji.com bir ürün satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz işlem yapılan ilgili Bankanın güvencesindedir, kredi kartı bilgilerinizi www.kitapkoleji.com çalışanları ve üçüncü şahıslar göremezler.

www.kitapkoleji.com hangi kişisel bilgilerinizi saklar?

• Sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. Ama Alışveriş hizmetlerinden yararlanacaksanız üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.

• Herhangi bir zamanda sitemizi ziyaret ettiğinizde web serverımız tarayıcınızın bağlanmış olduğu IP adresini isimsiz kullanıcı olarak kaydeder. İsteğinize bağlı olarak www.kitapkoleji.com cookie bilgisi, www.kitapkoleji.com sayfaları içinde yapmış olduğunuz ürün ve/veya mağaza aramalarını saklar. Bu bilgiler sayesinde ileriki dönemlerde sitede yer alacak reklamlar ilgi duyduğunuz ürünler doğrultusunda kişiselleştirilecektir. 

www.kitapkoleji.com kullanıcıların kişisel bilgilerini üç temel amaç için saklar: Belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek, karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre içerik ve reklam sağlamak, dilediğiniz ürünlerden ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak.

Kişisel bilgilerin güvenliği:

www.kitapkoleji.com, vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak yaptığınız alışverişlerde ürünü teslim edebilmek için adınızı ve adresinizi bilmek zorundadır. Bu iki bilgi sistem tarafından firmaya verilir. Kart bilgileriniz sadece bankaya onay için gelir.

Bu kişişel bilgilerinizi sakladığımız ortamın korunma ölçüsü nedir?

İnternet’te güvenlik temelde iki başlık altında incelenebilir:

Birincisi, bu hizmeti vermekte kullandığımız donanımın, yazılımın ve network altyapısının güvenliği. Bu amaçla, güvenilirliği pek çok ortamda test edilmiş network ürünleri kullanmaktayız.

İkincisi ise, müşterilerimiz servisimizden yararlanırken oluşan veri trafiğinin güvenliği. Veri trafiğinin güvenliği dört temel bileşenden oluşur:

1. Authentication : Tanıma

2. Authorization : Yetki Kontrolü : Üye olup olmadığı.

3. Non-Repudiation : Sorumluluk

4. Data Protection : Bilginin bütünlüğü ve gizliliği

Bu dört bileşenden ilk ikisi sadece yetkisi olan üyelerimizin alışveriş yapabilmelerini sağlamak için önemlidir.

Diğer Sitelere Link

www.kitapkoleji.com, reklam, banner veya sponsorluk veren şirketlerin internet sitelerine link sağlamaktadır. www.kitapkoleji.com, link verdiği sitelerin bilgi kullanımı, etik ilkeleri ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. 

Kullanıcı İstekleri/Geri Bildirimleri

www.kitapkoleji.com, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz. 

İçerik Kullanımı

www.kitapkoleji.com `da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz.

Copyright

Bu sitedeki tüm materyalde sağlanan yasal haklar www.kitapkoleji.com tarafından veya materyalin orijinal yaratıcısı tarafından tutulur. Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, elektronik, mekanik, fotokopi, kayıtlı ve ya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.

Bu sitedeki materyallerin sadece sergileme, kopya, dağıtım, ve ya yükleme için kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirmeme ve materyaller için tüm yasal ve içerdiği diğer kişisel notların yasal sahibiyseniz izin verilebilir. Değilseniz, www.kitapkoleji.com izni olmadan, buradaki her şeyi diğer serverlara kopyalayamazsınız. Bu izin otomatik olarak bu şartlardan bir maddeyi bozduğunuz anda biter. Bu tahdit hususunda acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorundasınız. Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder.

Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri www.kitapkoleji.com tarafından zaman zaman güncellenir. Lütfen bu bilgileri periyodik olarak kontrol edin. Bazı durumlarda ise www.kitapkoleji.com sitesinde yer alacak olan uyarılar yeni güvenlik uygulamaları konusunda size bilgi verecektir. Güvenlikle ilgili soru ve sorunlarınızı info@kitapkoleji.com adresine yazabilirsiniz. Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.